اردواز شیروانی – ثامن درب تولید اردواز شیروانی 09121431055


ارواز شیروانی – فلز ارواز امروزه یکی از بهترین انتخاب ها در ورودی و درهای خودرو روی ساختمان است.

اردواز شیروانی

اردواز چیست؟

اردواز نوعی گرانول معدنی است که در صنعت ساختمان برای درب ورودی ساختمانها مورد استفاده قرار گرفته است. سر درب نام فارسی اردواز است. مقاومت پودر به دلیل وجود نخ و سیمان زیاد است. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده از مواد اولیه خوب در کلیه صنایع ، از پارچه های فلزی غیر آهنی به عنوان مصالح ساخت سر درها (اردواز) استفاده می شود. تبدیل اردوگاه از سیمان به ورق های فلزی رنگی برای تزئین ساختار ساختمان انجام می شود. بشقاب های آرد به طرق مختلف تهیه می شود. سطح شیبدار اردواز با تعداد پله های اردواز مطابقت دارد.

آسمان حد آسمان است

آنچه در این مقاله خواهید خواند

انواع آرد

انواع آرد

انواع مختلفی از آرد به عنوان پوشش در ساختمانها و سوله ها استفاده می شود.

آسمان حد آسمان است

پودر سیمان

کمپ های سیمانی اولین نوع کمپ هایی هستند که بدون رنگ و با رنگ سیمان ساخته شده اند. از این نوع ملحفه های کمپینگ در شهرها زیاد استفاده نمی شود. این نوع پودر به دلیل عدم شستشو در ساختمان ها استفاده نمی شود.

بد شانسی

صفحات فلزی چندین سال است که منطقه سیمان را برای استفاده در جلوی ساختمان پوشانده اند. شکل پذیری و تضاد رنگ کوره برای استفاده از فلز به جای پارچه های سیمانی مفید است. پارچه های فلزی رنگی تاشو و شفاف در قسمتهای شیروانی ، محافظ ، سرشانه و خراش استفاده می شود. این پارچه های فلزی در ضخامت ها و رنگ های مختلف در بازار موجود است.

شیروانی روی سقف بالای در

گروه تولیدی ثامن درب بنا به درخواست مشتریان ، انواع اردواز (درب) ساختمان را از سال 2015 طراحی کرده است. طراحی و طراحی انواع پوشش مانند پنجره های جلو و دیوارهای ساختمان (دیگ بخار) ، ساختمانهای زیر شیروانی و روکش رنگ با کادری مجرب و مجرب.

گرد و غبار بالای در

برای دریافت استعلام رایگان و مشاهده مدلهای جدید اردواز و درب ساختمان می توانید با شماره -56586755 -56586755-09123403540 _09124403540 تماس بگیرید.

درب سقف ارواز

ایجاد آسمان و در

حفظ و تزئین دو عنصر در طراحی ساختمانها و درهای ساختمان اهمیت دارد. استفاده از این نوع محصول تأثیر زیادی بر عملکرد اردواز دارد. اردواز قسمتی از ساختمان است که دائماً در معرض آلودگی هوا قرار دارد ، توجه داشته باشید که گرد و غبار موجود در هوا باعث ناپایداری و ناپایداری اردواز می شود ، بنابراین استفاده از مصالح سبز و رنگ آجر باعث می شود ایستادگی شما در برابر آلودگی بیش از حد مقاوم شود. ، سرما و باران.

ارواز بر فراز دروازه

انتخاب رنگ پرنعمت یکی از نکاتی است که مشتری می بیند. در انتخاب پردیس قبل از کشته شدن دقت کنید تا رنگ کمپر متناسب با پنکه و شکل ساختمان شما باشد.

سقف درب ارواز

شاسی و پوشش اردوگاه نیز یک مفهوم مهم است که به ویژه در طول اردوگاه و شیروانی اهمیت دارد. استفاده از پروفیل های ضخامت 2.5 میلی متر با عرض زیاد و استفاده مناسب از روکش می تواند استحکام سازه شما را افزایش دهد.

اردواز شیروانی

داشتن شیب مناسب و سیستم کانال برای پمپاژ آب نیز یکی از مهمترین نقاط در حین عملیات کمپ است و سقف ها پهن و شیب دار هستند. اگر قصد دارید از این نوع سازه به عنوان دروازه دروازه استفاده کنید ، این امر بسیار مهم است. در حقیقت ، باران واقعی و با زهکشی خوب می تواند آرامش خاطر را به ارمغان بیاورد. حتماً شیرهای آب را دیده اید که آب از لبه ها بیرون می زند. عمق مناسب زهکشی و نصب مناطق مناسب از عواملی است که در هدایت رواناب باران از تونل باد نقش دارد.

اردواز شیروانی

شاهکار اردواز

اردواز می تواند فشار 50 تا 200 گره در متر مربع را تحمل کند. اردوها در بازار در ابعاد 30 60 60 سانتیمتر ارائه می شوند که در بسته های 10 تا 17 ارائه می شود. اردوگاه به شکل برگ با طراحی خشن و هلالی شکل و به شکل پا ساخته شده است. اردواز در اجزای مختلف تولید می شود. اگر مشتری رنگ دیگری می خواهد ، می تواند با شماره 09123403540 تماس گرفته و رنگ مورد نیاز را سفارش دهد. رنگ ورق های کمپ به شکل موتورهای برقی است.

برای کاغذهای اردو خوب است

با توجه به اینکه پارچه اردوگاه فشرده است ، دارای ساختارهای مشابه سنگ است. اردواز مشخص است و مقاومت زیادی دارد. سبکی در آسمان در برخی موارد ، مانند زلزله یا هر گوته ، احتمال سقوط بسیار زیاد است. ایجاد سریع ، قیمت مناسب ، رنگ های مختلف بتنی ، رهایی از عایق ها ، تزئین نما از مزایای پرده های کمپ است.


دیدگاهتان را بنویسید