درب لیزری CNC – ثامن سو


در بین انواع درها ، درب های CNC یکی از بهترین درب های موجود در بازار هستند. درب CNC یا درب لیزری به عنوان درب پارکینگ ، درب ورودی و درب ورودی استفاده می شود. درهای CNC را می توان نسل جدیدی از لولا درب نامید. همه انواع مختلف را می توان با دستگاه لیزر یا CNC تهیه کرد. مهمترین مزیت درب لیزری یا درب cnc قیمت مناسب در کنار زیبایی این نوع درب است. درهای فولادی بخش مهمی از برنامه های ایران است. تجربه ما در زمینه ساخت درب های فولادی ما را به این نتیجه رسانده است که ساخت انواع مختلف درب های فولادی به دو روش سنتی و صنعتی انجام می شود. در بخش فرهنگی ، استفاده از طراحی و صنعتگری توسط آهنگران و همچنین قطعات فلزی بافته شده انجام شده است. در بخش صنعت ، استفاده از فناوری و ابزارهای برش و ابزارهای ریز روی ورق های فولادی باعث گشودن پنجره جدیدی در صنعت برای ساخت انواع درهای فولادی شده است.

درب لیزری cnc

درهای CCC ساخته شده توسط Samel Darb ، علاوه بر زیبایی و ظرافت ، دارای مقاومت بسیار قوی هستند. استفاده از فریم های 8 در 8 با مخلوط پارچه ای به ضخامت 3 تا 6 میلی متر برای ایمنی شگفت انگیز ساخته شده است. انعطاف پذیری منحصر به فرد و بالای برش CNC این امکان را برای تولیدکنندگان فراهم کرده است که مدل هایی مانند لوگوهای شرکت ، سازمان ها ، فروشگاه ها و اتاق ها در اندازه مورد نیاز ، درها ، قفسه ها یا هر ورق فلزی را داشته باشند. درهای CCC را می توان در نمای بیرونی مانند درهای پارکینگ ، درهای جلو و سایر قسمتهای ساختمان ساخت. گروه تولیدی ثامن درب با ایجاد یک بخش طراحی و مشاوره رایگان ، شما را در انتخاب و انتخاب واقعی درب های CNC یاری می دهد. مشاوران و کارشناسان ما در این مجموعه از ابتدا تا انتهای پروژه به شما کمک می کنند و به نتایج مورد نظر خود می رسند. نکاتی که از مشاوران ما در مورد درهای CNC دریافت می کنید: با اندازه گیری های متفاوت و برابر استفاده کامل و قیمت درب آشنا شوید cnc از درها و نمونه های مختلف درب استفاده کنید cnc ضخامت درب در پشت صفحه بستگی به اندازه منطقه مورد نظر شما دارد همه موارد فوق در انتخاب و انتخاب درب مناسب برای شما اهمیت دارد. ضخامت نوار پایینی تاثیر قابل توجهی بر قیمت درب های CNC دارد. زیبایی طراحی درب های CNC یا درهای ماشین حساب به دلیل تخصص و عمق زیاد برش ماشین های لیزری با آخرین تکنولوژی روز دنیا است. در این درها ، طراحی با برش لیزری انجام می شود. قیمت درب با توجه به این شرایط می لغزد

باغ ثامن گونی سو

درب لیزری مدرن

درب های CNC و درهای تفسیری سفارشی درهای ثامن را ساخت

1- در اثر گرمای شدید هنگام برش درب cnc ، بازتاب پارچه ذوب می شود و قسمت بالای پشت ورق صاف و بدون آسیب است. تفاوت بین برش فلز مورد استفاده در مجموعه درب ثامن و برش دیگر ، چرخش ناحیه برش درب CCC است. 2- استفاده از ورق با ضخامت 3 تا 4 مایل بسته به نیاز و انتخاب مشتری ، قدرت بالا برای خواندن و اختلاط در پارچه های فلزی ، درب لیزری شما را به یک در محکم و زیبا تبدیل می کند. 3- اعمال رنگ نسوز بسته به منطقه پروژه ، در مناطق شمالی ، با استفاده از پوشش های الکترواستاتیک و پلی استر و در مناطق جنوبی ، با استفاده از رنگ پلی اورتان برای مقاومت در برابر نور خورشید. نیازهای مشتری 5- قابلیت نصب جداگانه جک ، قابلیت انجام قفل برقی ، مکانیکی و سایر قفل های دیجیتالی

درب CNC

درب لیزری

تمام دستگاه های برش CNC و لیزری که در گروه Samel Darb استفاده می شود بهترین و اکثر دستگاه های خط مقدم هستند و برش های کاغذ در حین برش بر اثر حرارت نمی درخشند. دستگاه های برش سرعت نیز برش را در بالا می چرخانند و هیچ نقطه ای در پشت ورق در مشاهده نمی شود.

نحوه طراحی درب CNC

ابتدا سیم پیچ درب تولید می شود و اندازه ورق هایی که قرار است داخل سیم پیچ درب قرار گیرد بریده می شود. ضخامت نوار با توجه به مراحل درب CCC و محل درب تعیین می شود. برای درب CNC ، ضخامت سه مایل کافی است. برای درهای پارکینگ استاندارد پارکینگ ، اغلب از پارچه ای به ضخامت پنج کیلومتر استفاده می شود. پس از برش ، بالای برگ را با دستگاه سندبلاست سنباده می زنید ، سپس پارچه را داخل یک جعبه قرار می دهند و می بندند. در تمام مراحل برش با دستگاه لیزری ، Opera Tour با کنترل نوع پوسته مرتبط با حرارت و اعوجاج کاغذ ، روند برش را کنترل می کند. مهمترین قسمت هنگام برش دستگاه لیزر گوشه های پارچه است که توسط یک نوع لیزر رو به پارچه ، گوشه درب بریده می شود.

قیمت درب cnc چدن

قیمت انواع درب های CNC بستگی به ضخامت ورق و شکل درب و طراحی مورد نیاز دارد. مواد نهایی درب های فلزی CNC و درب های برش لیزری نیز عواملی هستند که بر قیمت لیزر و درب CNC تأثیر می گذارند. به طور طبیعی ، هرچه فلز مورد استفاده در درب سخت تر باشد ، هزینه برش پارچه بیشتر می شود. قیمت درب های CNC دارای طرح های متفاوتی است که احتمالاً یکسان است. برای اطلاع از قیمت بالای انواع درب های CNC ، می توانید در ساعات اداری با شماره 56586755-021 _ 56586756-021 و در ساعات غیر اداری با 09123403540-09121404930 تماس بگیرید. مشتریان عزیز ، آماده پاسخگویی به شما هستند. انواع درب استیل و طرح CNC – انواع درب حیاط CNC – پارکینگ درب ساختمان – انواع درب باغ CNC – انواع درب CNC ویلایی و انواع درب های امنیتی یکی از محصولات توسعه یافته در تیم طراحی ثامن درب می باشد. در بین درهای CNC که آزاد شد ، درهای متداول طراحی و نصب شد.

درب ویلا CNC

بیشتر صاحبخانه ها ترجیح می دهند یک درب ورودی منحصر به فرد و جذاب داشته باشند ، به دلیل افزایش هزینه مصالح ، استفاده از طرح و سبک به منظور تغییر قیمت هایی که ضروری به نظر می رسد. در تولید مجتمع ثامن ، انواع درهای CNC ایمن و یکپارچه را طراحی کرده ایم. در ادامه می توانید تصاویری از انواع درب های ویلایی CNC در طرح ها و سبک های مختلف ، از درهای ویلایی فعلی و انتخاب شده تا کلاسیک را مشاهده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید