قاب استیل – قاب فولادی درب ثامن قیمت 09124403540


در صنعت ساختمان میله آهنی ویژگی های زیادی دارد. در تمام درهای فلزی ساختمان از قاب استفاده می شود. انواع مختلفی از سیستم ها وجود دارد. فریم های شفاف ، فرانسوی (قاب فولادی) ، قاب های جانبی و مکزیکی همه انواع فولاد هستند. اسکلت فلزی مطابق سفارش و اندازه مورد نیاز مشتریان تولید و ارسال می شود.

گروه تولیدی ثامن درب از سال 1996 متخصص در تولید لولای ضد در و لولای درب بوده است.استفاده از لولا و لولا های جدید برای در و منحنی یکی از جدیدترین ها در زمینه جوشکاری صفحات فولادی است. یک قاب فلزی بسازید و با گارانتی به تمام نقاط جهان ارسال کنید. رضایت شما بزرگترین افتخار ماست.

قاب فولادی از پرده های گرد 2 و 2.5 میلی متری ساخته شده است. بهترین روکش های فولادی ضد زنگ پروفیل های جهان و ساوه هستند. انواع مختلفی از درهای انبار وجود دارد که معمولاً در ساختمانهای عتیقه که انبار در همان طبقه قرار دارد یافت می شود. امنیت درب انبار بسیار مهم است. معمولاً انبارها ، اولین قسمت سرقت که در آن سارقان با استفاده از قطعات مختلف سعی در شکستن دارند ، به همین دلیل می توانید از قاب ها استفاده کرده و درهای انبار فلزی را محافظت کنید.

از آنجا که قیمت قاب فلزی بر اساس وزن آن تعیین می شود ، استفاده از پروفیل های روشنایی یکی از راه های کنترل قیمت قاب فلزی است. به طور معمول ، قاب های فولادی از ورق های 2 یا حداکثر 2.5 مایل ساخته می شوند. شکل قاب فلزی یکی از گره های کلیدی در کیفیت محصول نهایی است. یکی دیگر از عوامل مهم و تاثیرگذار در قیمت قاب های فولادی نوع وزن فلز است. گروه تولیدی ثامن درب با استفاده از فناوری برش و روکش CO2 لولا و کلید را با بالاترین کیفیت نصب کرده است. ساخت قاب در کارخانه ها در پارکینگ درب و درب های فولادی یک قیمت حرفه ای و مقرون به صرفه است. فولاد فلزی درب ورودی ساختمانها و انبارها نیاز به یک قاب دارد. قیمت یک قاب فولادی مکزیکی تنها از نظر وزن با یک قاب ساده متفاوت است. قاب های لبه بیرونی که به قاب های مکزیکی نیز معروف هستند ، ظاهر بهتری نسبت به قاب های قاب دار دارند.

تولید ثامن تیم تلاش کرد تمام فلزات ساختمان مانند درهای پارکینگ ، درهای حیاط ، انواع قاب ها ، کمپینگ ، دیوارهای فلزی ، نرده های راه پله ، تشک های بالکن و تراس ، و درهای 100 در و ورودی را تولید کند. و ارائه می شود. هنگامی که مشتری خریداری می کنید ، برای این مجموعه داپمی خواهید شد. استعلام ، خدمات تست و بازاریابی رایگان برای همه محصولات در دسترس است.

اهمیت استفاده از یک قاب فلزی جامد در ساختمان

قاب های قدیمی همیشه از چوب ساخته شده بودند که کاملاً ایمن نبود. امروزه استفاده از قاب های فولادی بر اساس طراحی جدید و بهبود یافته به دلیل وجود ابزارهای خم و برش انجام می شود. طراحی قاب سبک وزن معمولاً برای ساختمانها و برجهای بلند استفاده می شود. فریم های سبک فولادی به صورت گرد ساخته شده و از ایمنی بالایی برخوردار هستند. با توجه به استفاده از قاب های فولادی ، امکان تخریب این نوع قاب در ساختمان ها وجود ندارد.

فروش قاب فولادی آماده

خدمات ثامن درب شامل طراحی و ساخت انواع قاب های سبک فولادی سبک مکزیکی و مکزیکی با طرح های مختلف می باشد. اندازه و ارتفاع چارچوب درب فولادی به طور استاندارد دارای طول دویست و بیست اینچ با عرض های مختلف مناسب منطقه مورد استفاده است. متوسط ​​ارتفاع در اتاق خواب معمولاً 85 تا 95 سانتی متر است. عرض درب سرویس بین 65 تا 75 سانتی متر است. ویژگی مبلمان درب Smmen این است که آنها پارچه ای در برش قاب تعبیه کرده اند و سوراخ های قفل شده ای دارند که اگر لولا به مرور زمان مشکل ساز شود ، می توان آنها را تعویض کرد. در این حالت ، هنگامی که لولا را وارد می کنید هیچ حرکتی روی قاب دیده نمی شود.

میله آهنی

انواع قاب فلزی

همانطور که در بالا ذکر شد ، انواع مختلفی از سیستم ها طراحی و توسعه داده می شوند. ثبات و نوع تخته ها تقریباً یکسان است و اغلب در شکل و نوع منحنی متفاوت است. در ادامه با انواع تخته های فولادی آشنا می شوید.

  • چینی چینیفریم فرانسوی و هزینه ساخت فریم فرانسوی

قاب فولادی فرانسوی برای درهای ورودی و درهای اتاق خواب مناسب است. ورودی اتاق خواب بدون قاب 85 ​​تا 95 سانتی متر است که پس از تعلیق قاب تمام شده 75 و 85 سانتی متر و در داخل قاب فرانسوی 75 تا 85 سانتی متر است. سرویس هایی از 70 تا 80 سانتی متر وجود دارد که پس از نصب قاب 60 تا 70 سانتی متر است. به طور کلی ، این یکی از مهمترین اجزای سازنده یک برنامه ساختمانی است. گروه تولیدی ثامن درب آماده همکاری با سازندگان ساختمان جهت ساخت فریم ها و دروازه های مختلف جهت ذخیره سازی می باشد. برای اطلاع از قیمت قاب در فرانسه می توانید با 021_56586755 -021_56586756 021 یا 09123403540-09124403540 تماس بگیرید.

  • چهار نفر مکزیکیشکل مکزیکی (قاب قاشق)

علاوه بر فریم های خمیده که به فریم قاشق نیز معروف هستند ، می توان در سایزهای مختلف بنا به درخواست و سفارش مشتری تولید کرد. کارخانه هایی که پروفیل می سازند دو اندازه 3.5 و 4 سانتی متر تولید می کنند. اندازه های مختلف را می توان در قسمت خم شدن درب ثامن ساخت. درخت مکزیکی علاوه بر درب ورودی به عنوان قاب پنجره pvcc در ساختمان ها استفاده می شود. به دلیل ارتفاع 20.2 سانتی متر ، طراحان ارتفاع قاب هر شاخه را 60.6 متر کاهش دادند.

  • قالب سادهقالب ساده

نوع دیگر قاب فلزی یک قاب احمقانه است. نوع فولاد ضد زنگ ساده است. این قابهای فولادی سبک وزن از طرحهای قدیمی تقلید می کنند ، که یکی از محبوب ترین قابهای فلزی در جهان هستند. طراحی و ساخت این نوع سیستم بسیار ساده است. قابهای فولادی سبک مخصوصاً برای ساختمانهای دیواری استفاده می شود.

  • بین سبک فرانسوی و سبک مکزیکی تفاوت وجود دارد

تفاوت قاب مکزیکی و فرانسوی در عرض و ارتفاع نوارها است. فریم های قاب فرانسه و مکزیک متفاوت است. به دلیل چرخش زیاد چوب مکزیکی ، وزن هر شاخه 15 درصد سنگین تر از چوب فرانسوی است. وزن هر قاب شاخه فرانسوی با وزن 2 کیلومتر 20 تا 25 کیلوگرم است که اشکال مکزیکی بین 28 تا 29 کیلوگرم هستند.


دیدگاهتان را بنویسید