محافظ شاخ گوزنی – تولید محافظ شاخ گوزنی 09121431055


محافظ شاخ گوزن

گاردریل شاخ گوزنی اولین حالت قفل دیواری است که به دلیل میله های تیز و همپوشانی آن متفاوت و کارآمدتر از سایر براکت های دیواری است. به دلیل محبوبیت حفاظت از گوزن ، بسیاری از مردم از این نوع حفاظت استفاده می کنند. در این قسمت می خواهیم نحوه ساخت و نصب گارد شاخ گوزن را به شما اطلاع دهیم.

مهمترین مشکلی که خریداران گوزن هنگام خرید با آن روبرو می شوند ، قیمتهای منحصر به فرد و ثابت است که خرده فروشان و مشاوران ارائه می دهند. تولید گوزن گوزن یک فعالیت ویژه است ، بنابراین مشتری باید از اصطلاحات اصلی به عنوان استفاده کند اضافی، جوشco2، رنگ الکترواستاتیک عادی باش این ویژگی ها به همراه وزن طول محافظ شاخ متر ، می تواند به شما در انتخاب ریل محافظ شاخ گوزنی با قیمت واقعی کمک کند.

حفاظت از شاخ گوزن و سوابق مهم

ساعت شاخ گوزنی همچنان سنگین است: تعداد میله های استفاده شده در هر میلی متر بر روی نرده های شاخ گوزنی است. اگر نرده های شاخ گوزنی را از سازنده خریداری می کنید ، هیچ محدودیتی برای تراکم شاخ گوزنی وجود ندارد. افزودن 8 به 13 معمولاً روی محافظ شاخ گوزن اعمال می شود. کمیت و کمیت چوب ارزشمند در حفاظت از گوزن بسیار مثر است.

از ماشین استفاده کنیدco2 در ساخت محافظ شاخ گوزن: جوش CO2 نوعی از جوشکاری صنعتی است که برای اتصال قطعات فلزی غیر جزء مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به وجود صد و پنجاه بشکه در متر مربع شاخ حفاظتی گوزن ، استفاده از فلز that2 مهم است. به دلیل افزایش چشمگیر هزینه دستگاه روکش CO2 ، برخی از تولید کنندگان متوسط ​​از جوشکاری الکترود در طراحی محافظ شاخ گوزن استفاده می کنند. مزیت اصلی استفاده از الکترود این است که زائده هایی به نام جوش ایجاد می کند که از رنگ آمیزی خوب جلوگیری می کند.

رنگ پودری الکترواستاتیک:علاوه بر رنگ معمول بر پایه آب ، نوعی اسپری رنگ وجود دارد که پودر با استفاده از تفنگ اسپری بر روی ناحیه مورد نظر پاشیده می شود و قسمت بالای فلز داخل فر را در دمای 22 درجه سانتیگراد می پوشاند. پودر پودر همچنین به دلیل استفاده و اسپری با رنگ برقی شناخته شده است. از آنجا که آبرنگ ها در برابر نور خورشید و رطوبت به طور همزمان مقاومت نمی کنند ، استفاده از رنگ آجر برای محافظت از گوزن ها بهترین گزینه است.

در بالا تا آنجا که ممکن است اصطلاحات رایج در طراحی حفاظت از شاخ زاویه پایین را شرح داده ایم. ما به طور کامل توضیح داده ایم که محافظ شاخ گوزنی نسل جدیدی از بادبان های روی دیوار است و در مقایسه با سایر براکت ها از امنیت بالاتری برخوردار است که در صورت تمایل می توانید این قسمت را مطالعه کنید. امنیت داخلی و خارجی ساختمان

در این قسمت قصد داریم مقالاتی در رابطه با کیفیت ، قیمت و خرید حفاظ شاخ گوزن بنویسیم. نکات کلیدی که هنگام خرید محافظ شاخ گوزن باید مورد توجه قرار گیرد عبارتند از: وزن ، نوع و حفاظت از شاخ گوزنبه شاید در این قسمت این س forال برای شما ایجاد شود که فراوانی حفاظت از گوزن بر قیمت حفاظت از گوزن تأثیر نمی گذارد؟ باید توجه داشته باشید که تعداد محافظ شاخ گوزنی تنها نام انتخاب محافظ شاخ گوزن نیست. از آنجا که شاخ گوزن یک کالای ثبت شده نیست و هر سازنده نوع و نوع متفاوتی از محافظ شاخ گوزن را تولید می کند ، حتی اگر فرض کنید که دو سازنده از یک نوع میله استفاده می کنند ، مقدار فضایی که باعث وزن شاخ گوزن محافظ می شود باید کم و بیش باشد ، که مقرون به صرفه تر خواهد بود.

محافظ شاخ گوزن

محافظ شاخ گوزن

حوادث م theثر بر قیمت حفاظت کم شاخ:

وزن محافظ شاخ گوزن

مهمترین قسمتی که مشتری هنگام پرسیدن محافظ شاخ گوزن باید به آن توجه کند وزن یک متر محافظ شاخ گوزن است. محافظ شاخ گوزنی ساخته شده با میلگرد. نحوه خرید یک میله به پوند و نحوه فروش یک محافظ شاخ گوزن بر حسب متر ، این واقعیت که محصول به متر فروخته می شود در واقع وزن مواد سبز است ، که تأثیر زیادی بر قیمت محافظ شاخ گوزن دارد. یکی از دلایلی که هنگام پرسیدن قیمت ، مشتری را گیج می کند ، عدم درخواست اندازه گیری یک متر حفاظت از گوزن است. بنابراین ، در طول سوال قیمت ، به قد ، مقدار و وزن به طور همزمان اشاره می شود.

مثال: چند گوزن گوزنی است که حدود 100 اینچ طول دارد و تعداد آنها 10 نفر است؟ پس از دریافت قیمت محافظ شاخ گوزن ، وزن یک متر در ارتفاع را با دقت جویا می شویم. این بهترین راه برای درخواست قیمت است. پس از انتخاب مکان خرید ، برای وزن دقیق هر متر حفاظت از گوزن یا فاکتور نهایی درخواست دهید. این در برابر سبک و استرس محافظت می کند.

رنگ نگهدارنده شاخ گوزن

پس از وزن هر متر گوزن حفاظت شده ، دومین عامل مهم در قیمت حفاظت از آهو ، نوع رنگ آهوی تحت حفاظت است. همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، رنگهای پایه آب موجود در بازار هیچ تداخلی با آب و آفتاب ندارند. با توجه به مشکلات نقاشی حفاظت از گوزن بر روی دیوارها ، بهتر است از رنگهای برقی مقاوم در برابر رطوبت و گرما استفاده شود. استفاده از رنگ آتش نیز نیاز به مهارت دارد. گروه تولیدی ثامن با پیش رنگ آمیزی خود شروع به برداشتن گریس میله و سپس خرد کردن آن می کند. به این ترتیب ، قدرت بسیار طولانی تر خواهد بود. نقاشی حصار شاخ گوزنی روی دیوار بسیار مشکل است.

نوع جوشکاری محافظ شاخ گوزنی

حدود 150 سطل برای هر متر حفاظت از گوزن وجود دارد. این ترمزها گاهی به دو یا سه قسمت دیگر متصل می شوند و برخی از چوب ها نقاط اتصال یکسانی دارند ، بنابراین علاوه بر کیفیت بالای جوشکار CO2 در مقایسه با موتورهای الکتریکی ، ترمزها باید صنعتی شده و کاملاً شارژ شوند. ماهیت جوشکاری WC2 یا جوشکاری الکترود به هیچ وجه مطابقت ندارد. از نظر فنی ، چون آهوی گوزن به صورت رنگ آمیزی به فروش می رسد ، وجود گل داغ باعث می شود که گوزن به شکل نقاشی شده باشد. استفاده از جوشکاری الکترود در طراحی حفاظت از شاخ گوزن تنها اشکال نیست.


دیدگاهتان را بنویسید