مراحل صعود – درب ثامن | ساخته شده از راه پله فولادی


پله دیوار

بالا رفتن از پله یکی از مهمترین ویژگی های یک ساختمان است. انواع مختلف ریل پله در سالهای اخیر طراحی و تولید شده است. بسته به مصالح به کار رفته ، پله ها به دو دسته اصلی تقسیم می شوند. راه پله ساختمانهای بلند و گروه دوم پله ساختمانهای دو آجری یا ساختمانهایی با پله های عمیق در داخل خانه ، نرده پله دوبلکس، نرده پله دوبلکس، پله های توهین را پیچ کنید همراه با بالا رفتن از پله ها توهین است آنها در ساختمانهای ویلایی استفاده می شوند. تشکهای پله صاف عمدتا در ساختمانهای بلند استفاده می شوند که ظاهر و احساس فضای داخلی را تحت تأثیر قرار نمی دهند. هنگام طراحی و ساخت انواع پله ها سعی می کنیم از یک طرح ساده و مدرن استفاده کنیم. همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، ساختمانهای مسکونی دوبلکس و کم ارتفاع هستند بالا رفتن از پله ها توهین است و برای نفرین از پله ها خم شد آنها می خواهند ، فرصت طراحی و طراحی نرده پله دوبلکس عامل مهمی باشد که می تواند فضای داخلی خانه را تا حد زیادی تغییر دهد.

تولید ثامن درب این تیم بیش از 15 سال در زمینه طراحی و ساخت انواع پله تخصص داشته است. انواع مختلف پله ها این را تایید می کنند. برای درخواست درخواست رایگان ، می توانید در ساعات اداری با شماره 56586755-021-57 تماس بگیرید. در ساعات غیر اداری ، شماره تلفن های 09123403540 و 09124403540 توسط شما عزیزان پاسخ داده می شود. در دهه 1400 ، بیش از پنج مدل بلند و پله بلند ساخته و ساخته شد و تصاویری از این پله ها در محل نصب شد. پله های درب ثامن فحش می دهد

ساخته شده از راه پله فولادی

ساخته شده از ریل پله فولادی انتخاب شده

پله با کیفیت بالا

ثامن نرده راه پله را صدا کرد

رقابت پله ها و ارزش آن در ساختمان

به غیر از ساختمان هایی که دارای پله در داخل ساختمان هستند ، مانند ساختمان های دوبلکس و ویلاهایی که از پله های دایره ای یا پله های محصور استفاده می کنند ، ساختمان های بلندمرتبه و اداری نیز به چیزهای دیگری مانند پله های یکدیگر نیاز دارند. در مورد ارتفاع حصار ، ارتفاع منطقه مسابقه و مشاهده مراحل لازم به منظور جلوگیری از همه شیب ها و توهین ها. در این قسمت سعی می کنیم شما را با نحوه خواندن راه پله برای ساختن نفرین و مواد اولیه آشنا کنیم.

cnc پله maturo

توهین نصب لیزر

نرده پله دوبلکس

نرده پله خوب

صعود به بالا

ریل راه پله فولادی بافته شده لوکس

صعود به بالا

پله های با کیفیت بالا می توانند در دکوراسیون داخلی ساختمان جایگاه اصلی را به خود اختصاص دهند. کار مناطق اطراف پله ها ، پله های دیواری دوبلکس و راه پله های داخلی بسیار محبوب است. سبک های مختلف راه پله در طول سالها افزایش یافته است و هم در سبک پله های مدرن و هم در پله های سطح بالا به طرز چشمگیری تغییر کرده است و درک ایمنی پله ها بیش از پیش افزایش یافته است. بیشتر وسایل طراحی روی نمای فن قرار دارند. مهمترین عامل در تعیین کیفیت راه پله نرده است.به همین دلیل ، انتخاب نرده مناسب مهم و مهم است.

صعود به بالا

صعود به بالا

افزایش قیمت ها

انواع نردبان نردبان با توجه به مصالح مورد استفاده تنظیم می شود. در ساخت ریل پله ، از قطعات قالب گیری شده از فولاد یا آلومینیوم استفاده می شود. به طور طبیعی ، قیمت تشک چدنی ارزان تر از سایر انواع مشابه است. قطعات کوچکتر و متوسط ​​تا 30 اینچ را می توان با استفاده از فولاد قابل فراموش ساخت ، اما قطعات بزرگتر به دلیل وزن آنها با استفاده از آلومینیوم ریخته می شود. قطعات آلومینیومی ساخته شده گران تر از چدن هستند. هزینه بالا رفتن از پله بستگی به نوع مصالح مورد استفاده در آسانسور پله ساختمان دارد.

تا نفرین وزن

به طور کلی نمی توان یک عدد ثابت را به عنوان وزن مساوی یک تمبر تعریف کرد. پله های پله ها باید طوری طراحی شوند که پس از فشار دادن پله ها به هم متزلزل نشوند. پله های ارتعاشی استاندارد نیستند و مطمئناً راننده در اندازه گیری طول و اندازه گیری راه پله اشتباه می کند.

پله های فوق لوکس

نرده پله دوبلکس

  1. چرخش پله ها ، مخصوصاً پله های اطراف و مراحل پله های تعیین شده را در پیش بگیرید و از جوشکاران بی تجربه و افرادی که مهارت لازم برای تنظیم پله ها را ندارند ، برای کاهش قیمت استفاده نکنید. نرده های راه پله چوبی مرتب دارای اندازه محدودی هستند و امکان جوشکاری با استفاده از مقاطع پروفیل وجود دارد که باعث شده بسیاری از مردم تصور کنند که نصب نرده راه پله بسیار آسان است.
  2. نقاط اتصال و ستون هایی که حصار را پشتیبانی می کنند یکی از مهمترین قسمتهای پله های کوهنورد است ، بنابراین هنگام ساخت پله ، توصیه می شود از مشاوره متخصصان و شرکتهای منتخب راه پله برای نصب اتصالات استفاده کنید. در این قسمت از پله ها ، گروه تولیدی ثامن درب بازدید رایگان و مصاحبه با دوستان عزیز ارائه داد. در طراحی جدید پله ها ، انواع مختلف پایه های ستون به کف و دیوارها متصل شده و با روکش پوشانده شده است. به
نرده-پله-طلا-بافته-آهن

نفرت سیاه راه پله فلزی بافته شده سیاه

3- میانگین فاصله مقاطع مورد استفاده در داخل قطار نباید از 11 سانتی متر تجاوز كند ، این فاصله طبق استانداردهای بین المللی محاسبه می شود تا كودكان نتوانند سر و گردن خود را از قسمت قطار بلند كنند. مراقب باشید ، با توجه به این که بالا رفتن از پله ها یک حفاظت فیزیکی در برابر صخره ها است و نصب نرده راه پله همیشه به شما امنیت می دهد ، از این فرصت برای پایین آمدن از پله ها به طور جدی استفاده کنید. پله دیوار

طراحی ثامن درب تیمی انواع پله های ایمنی و سفارشی را بر اساس تجربه فنی کارگران و ساختمانها مانند دستگاههای تراشکاری ، ریخته گری و برش لیزری ، مواد با کیفیت بالا و مدرن ساخته شده از فولاد طراحی کرده و تولید کرده است که انواع مختلفی را نیز اضافه می کند. ساخت نرده پله ساختمان. هدف از نصب نرده پله اطمینان از ایمنی و جلوگیری از سقوط از سقف ها است.

نرده-احمقانه-پله ها

پله ها با توجه به کاربر به سه قسمت اصلی تقسیم می شوند.

  • پله ها سبک هستند
  • نرده پله گرد
  • نرده راه پله را خم کنید

پله ها سبک هستند بالا رفتن از پله های طلا

پله ها سبک هستند

معمولاً با پروفیل و قوطی ساخته می شود. پله های ساده استفاده اصلی ساختمانهای بلند مرتبه و ساختمانهای دارای آسانسور است. همه فکرها بر این اصل استوار است که بالا رفتن از پله ها را فقط می توان از قوطی ها و پروفیل ها ساخت. امروزه قطعات فلزی و چوب بافته شده بسیار عالی هستند و به جای پروفیل می توانند جایگزین مناسبی برای طراحی متوسط ​​باشند. در ادامه تصاویر مختلفی از انواع ریل پله را در این سایت مشاهده خواهید کرد.

نرده پله گرد

نرده پله گرد

در خانه یا ساختمان های دوبلکس ، پله های بازسازی شده با فضای داخلی و دکوراسیون ساختمان تداخل دارد. در حین ساخت و طراحی نوع نرده پله گرد اصلا تشک را پیچ کنید استفاده از تکنولوژی و نماهای حرفه ای در دکوراسیون ساختمان علاوه بر دارا بودن ساختمانهای پیشرفته مانند دستگاههای برش لیزری ، دستگاههای تاشو 22 و دارا بودن دستگاههای رنگ برقی ، یکی از عوامل کلیدی در زیبایی پله های اطراف پلکان ساختمانهای دوبلکس می باشد. به به

صعود به بالا

ریل پله مدرن

پله های فوق لوکس

پله بالا

ابعاد و انواع مناطق اطراف پله ها

ابعاد انواع مناطق دوار ، پله های دو طرفه ، پله های بادی ، پله های دوار و پله های مختلف بالا رفتن در ساختمان های مختلف. در این قسمت ابعاد و ابعاد ریل پله را به شما معرفی می کنیم. تشک های راه پله چوبی را می توان با درهای فلزی سفارشی ، درهای فلزی رنگ آمیزی شده نصب کرد.

ساخته شده از راه پله فولادی

ساخته شده از راه پله فولادی

ساخته شده از راه پله فولادی

نرده پله پارچه ای دو پارچه

در مورد تشک های پله دو محور ، بهتر است عرض داخلی پله ها را کمتر از 55 سانتی متر کاهش ندهید. برای یک مرحله با مساحت بیرونی 250 سانتی متر و عرض پله 100 سانتی متر ، وزن برآورد شده هر متر صعود حدود صد کیلوگرم است. مصالح به کار رفته در نرده پله دو محور ، پرده ، پروفیل 40 در 40 در زیر پله ها و ورق 10 میلیمتری پانل های جانبی است.

نرده راه پله انتخاب طلا

ثامن میله های آهنی را چرخاند

نفرین روی جعبه دو جعبه

از ارتفاع پله های جعبه محور الکترونیکی ، وزن هر متر صعود حدود 140 کیلوگرم است. فضای بیرونی 250 سانتی متر و عرض پله ها 100 سانتی متر است. مصالح استفاده شده در این نوع راه پله بسته به نوع ساختمان و دکوراسیون داخلی ساختمان متفاوت است. ضخامت برگ پرده نرده پله 4 تا 6 میلی متر و پوشش پرده نرده راه پله 4 میلی متر است. حداقل سطح عملیاتی پله ها 40 40 40 است. راه پله استیل نصب شده قیمت پله برای صعود پله های فلزی زیبا برای صعود پله های بافته شده برای بالا رفتن از پله های ثامن برای بالا رفتن

نرده پله گرد

نرده پله زیر محور (نرده پله محور میانی)

شعاع داخلی این نوع پله های اطراف نباید کمتر از 85 سانتی متر باشد. وزن تخمینی این نوع پله ها 115 کیلوگرم است. این نوع راه پله برای پله هایی با مساحت 250 سانتی متر و عرض 100 سانتی متر مناسب است. طرف صفحه برای این نوع نرده پله گردان 6 میلی متر است. قسمت پایین ورق نباید کمتر از 4 میلی متر باشد.

ساخته شده از راه پله فولادی

نرده راه پله کنسول یک محوره

ناحیه داخلی نرده پله مخروطی تک محور بین 70 تا 85 سانتی متر است. سطح خارجی این نوع نرده پله 150 سانتی متر است. وزن تخمینی این نوع پله ها 90 کیلوگرم است. قرص های 4 میلی متر تا 8 میلی متر در برگ های جانبی مورد نیاز است. لایه زیرین 4 میلی متر ضخامت دارد و نوع دو مورد استفاده 40 * 60 سانتی متر است. تشک های راه پله کنسول یک محور به طور گسترده ای به عنوان تشک پله برای ساختمان های اداری استفاده می شود.

پله های درب ثامن فحش می دهد

نرده پله محور وسط بریده شد

پله های گرد با درزهای بریده پله های مناسب با مساحت 95 سانتی متر تا 115 سانتی متر. وزن تخمینی هر متر از وزن مناطق اطراف نرده محور محور برش 95 کیلوگرم است. عرض ایده آل برای این نوع پله ها 100 سانتی متر است. مصالح به کار رفته در این نوع راه پله ها لوله هایی به ضخامت 8 میلی متر با ورق های جانبی 4 میلی متر است.نوع پروفیل در اکثر راه پله ها 40 * 40 و 60 * 40 * است.

ساخته شده از راه پله فولادی صعود به بالا

چمدان بار گرد

پله های شیب دار اطراف پمپ و اطراف نوار یا نرده راه پله حدود 75 سانتی متر تا 95 سانتی متر است. الزامات این نوع ریل پله لوله با قطر 90 میلی متر با ورق های محافظ 4 میلی متری در کنار آن است. سه پروفیل 20 در 30 نیز برای سطوح پایین مورد نیاز است. به طور کلی ، مصالح مورد استفاده در بالا بردن پله بستگی به شرایط و نوع دکوراسیون دارد. می توانید از زیباترین و جذاب ترین قطعات فلزی بافته شده در تمام پله ها به بالا استفاده کنید. انواع مختلف پله را می توان با قطعات فولادی زیبا و جدید طراحی کرد. مهمترین مزیت استفاده از فلزات بافته شده ، حتی حصار فلزی یا چدن ، ارتفاع سبک ها ، قابلیت رنگ آمیزی زیاد ، سبکی و زیبایی پایه فلزی است.


دیدگاهتان را بنویسید