نرده های تراس و بالکن


برای محافظت از جان اعضای خانواده و جلوگیری از ورود سارقان و سارقان ، دیوارها و بادکنک های ساختمان باید محافظت شوند. بالکن ها و راه پله ها در داخل ساختمان هستند ، بنابراین انواع مختلف مناطق تجاری و بادکنک طراحی و نصب شده است. گروه تولیدی ثامن درب شیب ها و نرده های سنگی را در طرح های مختلف تولید می کند. شماره تلفن 56586755-021 در ساعات اداری و شماره تلفن 09123403540 آماده ارائه مشاوره به شما عزیزان بصورت تمام وقت است. در این قسمت سعی می کنیم شما را با انواع ریل تراس و ایوان آشنا کنیم. برای این منظور می توانید تصاویر مختلفی از انواع تراس های ایوان و راه آهن را در این قسمت مشاهده کنید.

اندازه گیری ایوان و شیب ریل از نظر طول چقدر است؟؟

طول نوار توهین یکی از مهمترین نکاتی است که در هنگام طراحی و ساخت باید مورد توجه قرار گیرد. در گذشته نه چندان دور ، ارتفاع این دستگاه بین 75 تا 90 سانتی متر بود ، با فرض اینکه بالکن و تراس عمیق تلقی می شوند ، این ارتفاع بسیار عمیق است و بهتر است ارتفاع بین 100 تا 130 سانتی متر باشد. بله ، واحدهای زمینی باید فاصله سقف جهان تا سقف را طی کنند تا از ورود سارقان و سارقان جلوگیری شود. در بعدی ، ما با این نوع حصار ، که حصار تاشو است (محافظ بالکن و تراس نورد) برخورد می کنیم. یکی از مهمترین نکات فاصله بین بخشهای حصار فلزی است. اگر جعبه حفاظت terra را در نظر بگیرید ، هیچ نقطه ای از این جعبه نباید بیش از 12 اینچ باشد. با توجه به این که کودکان همچنین به تراس و گاهی اوقات به تنهایی در ایوان دسترسی دارند ، فاصله بین قطعات نباید به حدی باشد که مهر از معبر عبور کند. ابعاد این قسمت گاردریل تانتون و بالکن 12 سانتی متر است. بنابراین ، ارتفاع گلوله باید حداقل 110 سانتی متر باشد. توجه داشته باشید که در جعبه بالکن و محل ذخیره سازی ، فاصله بین قسمتها نباید بیش از 12 اینچ باشد.

انواع ایوانها و ریلهای شیب دار بر اساس مصالح و مواد اولیه به سه دسته اصلی تقسیم می شوند:

با توجه به طراحی و طراحی ، تشک های راه پله به زبان های مختلف ساخته می شوند که تولید کنندگان ایوان و تراس تراس سعی می کنند سبک های مختلف تبلیغات را در زمینه کاری خود به بازار ارائه دهند. سنگ های بالکن و شیب های تند با توجه به فصل:

  • امروزه خطوط راه آهن و بالکن ها
  • شیب های شیب دار و بالکن ها
  • خطوط راه آهن و بالکن های منتخب

سینی فلزی و بالکن

بسیاری از شما انواع مختلفی از این نوع حصار ایوان را در ساختمان ها مشاهده کرده اید که با استفاده از شکل یا قوطی حصار و قیمت ایوان یا تراس ساختمان در رنگ های مختلف قرار گرفته اند. با توجه به اینکه تکنولوژی استفاده از مواد اولیه مختلف و جوشکاری در ایران کمتر از یک دهه است که استفاده می شود ، بنابراین بسیاری از ساختمان ها از این نوع توهین بادکنک استفاده کرده اند.

ساخته شده از مشعل های تراس فولادی و بالکن

یکی از اجزای مورد استفاده در ساخت دروازه ها و سازه های مختلف ساختمان در دهه گذشته فولاد بافته شده است. تراس و بالکن راه آهن فلز تراشیده بدون شک یکی از بهترین ابزارهای فلزی است که می توان از آن برای محافظت از حصار ساختمان شما استفاده کرد. نرده های فلزی بافته شده بسیار متفاوت هستند و در عین حال ، اگر از یک شرکت یا کارخانه تولید نرده های فولادی خرید می کنید ، می توانید مطمئن باشید که آنها تمام الزامات را برآورده می کنند. ساخته شده از بالکن فلزی و تراس های نارنجی معمولاً دارای شکل یکپارچه با زیبایی و تجمل خاصی هستند. از ریل بالکن فولادی می توان در سبک های کلاسیک و با کیفیت بالا استفاده کرد.

نرده بالکن CNC

بی نظیر تراس و بالکن راه آهن مورد جدید ، از همه نظر چشمگیر است ، حفاظت از CNC و لیزر است. شیب ها و بالکن های تراس CNC دارای ظرفیت بسیار بالایی هستند. امکان درج سیاههها یا اشکال مختلف با برش لیزری یا CNC یکی از مهمترین مزایای این نوع ایوان و راه آهن است. در عین حال ، با توجه به اقدامات امنیتی موجود برای یک بالکن مشترک ، اندازه گیری بین بخش ها آسان است. یکی دیگر از مزایای مهم پله ها و پله های جادویی ساختمان هایی که در ساختار ساختمان دارای بالکن هستند این است که در داخل ایوان قابل مشاهده نیستند.

گاردریل terra guardrail روزانه

شیب های مدرن برای ذخیره سازی و بالکن، یکی از بهترین مکان ها و راه آهن بالکن است. با تدوین Samel Darb ، با استفاده از نکات و طرح موجود ، ما توانستیم بهترین طرح را به زبان فعلی تولید کنیم. طراحی و طراحی بالکن ها و بالکن های سه بعدی مدرن ارتباط تنگاتنگی با عناصر سبز دارد. امروزه بیشتر خانه ها دارای حیاط یا بالکن کوچک و بزرگ هستند. بالکن ها و پله ها نیز بسیار کوچک هستند و فضای کمی دارند ، بسیاری از مردم فکر می کنند این بالکن ها قابل تزئین نیستند. ما طیف گسترده ای از تشک ها و پله های بادکنکی مدرن را طراحی و تولید کرده ایم که کمک زیادی در تزئین و تزئین نما و همچنین تناسب با فضای ایده می کند. در شرایط مدرن توهین های برده داری ، برج های بلند و حفاظت از طناب یکی از رایج ترین انواع توهین های بالن است. در واقع ، سازه های طناب دار مدرن هستند و از نظر ظاهری جذاب می توانند گزینه ای مطمئن و مقرون به صرفه باشند.

محافظ تراس پیچ خورده و خراب شده

آشنایی با تراس های بالکن باعث ایجاد حس بالکن های قدیمی و تمایل به قدیمی ها می شود. انواع مختلف روکش تشک و روکش آنتیک در طرح های مختلف ساخته شده است و در ادامه تصاویری از بهترین ایوان های عتیقه را در اختیار شما قرار می دهیم. از سبک های کلاسیک برتر استفاده کنید تا از ایجاد آشفتگی در ساختمان خود جلوگیری کنید. انواع مختلف کاشی ایوان و محافظ های تخته سنگی سنتی در ساخت چوب از فولاد ساخته شده اند که از نظر ایمنی و زیبایی بسیار ایمن تر از چوب های فولادی کاشی کاری شده هستند. ریل های بالکن کلاسیک یا دامنه های تراس معمولاً به جای استفاده از طرح قدیمی یا طرح چوبی ، طراحی می شوند. به این ترتیب به جای استفاده از تیرهای چوبی ، از پارچه های فولادی با ضخامت 3 تا 5 میلی متر استفاده می شود. اگر می خواهید طرحی خلاقانه و زیبا داشته باشید ، می توانید با طراحان گروه فلز ثامن تماس بگیرید و بسته به طرف ساختمان خود ، حصار تراس زیبا و مناسب را درخواست کنید.


دیدگاهتان را بنویسید