گدی قدی – درب ثامن


طراحی ورودی باغ به عنوان اولین قسمتی که هنگام ورود به باغ با آن مواجه می شویم بسیار مهم است. تأثیر درب باغ در زیبا جلوه دادن باغ حتی بیشتر از ورودی ساختمان است. تصاویر دروازه باغ که در زیر مشاهده می کنید یکی از دروازه های هنری است که برای انواع مختلف باغ طراحی شده است. سه نوع مواد اولیه معمولاً برای طراحی باغ یا ورودی ویلا استفاده می شود. آهن یا فولاد ، چوب ، ترکیبی از چوب و فلز

ریشه باغ فلزی

درب آهنی آهنی

باغ ثامن گونی سو

ریشه باغ فلزی

دروازه فلزی باغ بدون شک مهمترین عنصر باغ است. استفاده از فلز در ساخت دروازه اغلب باعث می شود که کمبود دروازه هم از نظر عوامل فیزیکی مانند آفتاب و باران و هم از نظر انسانی مانند تخریب و جراحت سارقان و مهاجمان افزایش یابد. ابزار باغ باغ ، اگر توسط طراحان حرفه ای طراحی شده باشد ، می تواند با هر سلیقه ای توجه عموم را به خود جلب کند. در گروه طراحی ثامن درب ، ما انواع درب باغ ساخته شده از چوب و فلز را تولید می کنیم. این نوع دروازه باغ که به دروازه باغ چوبی نیز معروف است دارای نمای چوبی واقعی است اما از فلز ساخته شده است. با مجموعه Samel و فولاد می توانیم انواع درهای باغ را طراحی و تولید کنیم که بتواند همه را به خود جذب کند. شکی نیست که افراد علایق متفاوتی دارند ، ما قادر به طراحی و ساخت تمام درهای باغ از جنس فلز و فولاد هستیم. طراحی گیت باغ با فلز در صورت سفارشی و لوکس بودن می تواند آسان و ارزان باشد. نکته ای که هنگام خرید گیت باغ باید به آن توجه داشته باشید ، هزینه ای است که برای خرید گیت باغ می پردازید ، این قیمت می تواند در قیمت باغ شما در هنگام فروش باغ اثری داشته باشد. در میان درهای باغ فلزی ، یک دروازه باغ ارزان نیز وجود دارد. دو نوع دستگیره درب ارزان وجود دارد. دروازه باغ از پروفیل و پرده و دروازه باغ از الگوها و مقاطع بافته شده یا طرح دار ساخته شده است. یکی از مهمترین نکاتی که هنگام ساخت ورودی باغ باید بیشتر به آن توجه کرد ، مبارزه با پوسیدگی درب و امنیت درب است. با توجه به وجود آب در باغها ، مهم است که رنگ و سایر مواد با کیفیت بالا و رایج باشند.

ورودی باغ درخت

ورودی باغ درخت

ورودی باغ درخت

دروازه های چوبی باغ یکی از قدیمی ترین دروازه های باغ است. در گذشته به دلیل هزینه بالا و در دسترس بودن هیزم ، استفاده از دروازه باغ رایج بود. درهای باغ چوبی موانع بزرگی دارد که امروزه برخی فقط از این نوع درها استفاده می کنند. پوسیدگی ، کمبود رنگ ، کاهش امنیت دروازه های چوبی و قیمت بالای چوب با کیفیت بالا باعث شده است که از چوب به عنوان دروازه ای برای کاهش کاهش استفاده شود. به آن دسته از افرادی که قصد استفاده از درب های چوبی را دارند ، توصیه می کنیم از انواع درب باغ دیدن کنید که طراحی تیم طراحی ثامن درب است. این درها در واقع به عنوان درهای چوبی ساخته می شوند ، با این تفاوت که به جای استفاده از چوب ، از قطعات فلزی با همان شکل و اندازه استفاده می شود. رنگ درهای چوبی بسیار بهتر و قوی تر از دانه چوب است. رگه های چوب نیز توسط استادان رنگ ساخته شده است.

درب باغ ارزان

درب باغ ارزان

او درهای فلزی باغ را داد

همانطور که در بالا ذکر شد ، سوله های ارزان قیمت باغ نوعی درب فلزی باغ است که از پروفیل و ورق ساخته شده است. معمولا طراحی این حالت درب باغ بسیار ساده است. کلاف های این درها از پروفیل ساخته شده و با انواع مختلف برگ نرم و یکنواخت داخل این درها قفل می شود. وزن درب باغ فولادی نسبت به سایر درها سبک تر است ، اما چون در این نوع درب باغ از قطعات گران قیمت استفاده نمی شود ، قیمت این نوع درب باغ نسبت به سایر درها مناسبتر است. در طراحی دروازه باغ ، به خاطر داشته باشید که اگر دروازه ساز باغ دانش آموز باشد یا وسایل مناسب را نداشته باشد ، دری را خواهید دید که بدون آلودگی و ناامن است. دومین نوع دروازه باغ ارزان ، دروازه باغ است که از فلز بافته شده و سایر قسمت های گل گل در طراحی دروازه باغ ساخته شده است. درب باغ فلزی یکی از زیباترین درب هایی است که به عنوان دروازه باغ طراحی شده است. این قطره ها همچنین برای فرصت های دیگر مانند باغ و خانه های ویلایی استفاده می شوند. بسیاری از افرادی که به درهای فلزی رنگ آمیزی شده نگاه می کنند ، به دلیل زیبایی خود ، فکر می کنند که قیمت این نوع درهای باغ بیشتر از سایر درها است ، در حالی که قیمت باغ چوبی باغ به عنوان یک درب باغ زیبا و در مقایسه با سایر درهای فلزی سبک تر شده است. ، ارزشش را دارد

قیمت درب باغ

قیمت درهای باغ

قیمت درب باغ

مدلهای مختلفی از دسرهای باغی وجود دارد که هر کدام از مواد مختلفی تهیه شده اند. هر یک از دروازه های باغ طراحی خاص خود را دارد. قیمت درب باغ بستگی به مصالح و مبلمان و امتیازات محاسبه شده روی دروازه باغ دارد. همانطور که در قسمت بالا ذکر شد ، برخی از درهای باغ ، به ویژه درب باغ خانه ، نیاز به مراقبت و زمان بیشتری در هنگام ساخت و تقویت دارند ، این نوع درها ، که عمدتا شامل کشوهای فلزی بافته شده باغ و درهای بالای باغ است ، وزن کمتری دارند و دارای قیمت بالاتر نحوه محاسبه قیمت واقعی درب باغچه برای اینکه بتوانید قیمت درب را به روش صحیح محاسبه کنید ، وزن درب را از تولیدکننده بخواهید و آن را با قیمت متقاطع اضافه کنید. هزینه رنگ آمیزی ورودی باغ ، اگر از نوع برقی باشد ، چهارصد هزار تن در تن است. برای رنگ آتش ، لازم است همه درها و موارد مهم را پرستش کنید تا درب به مرور پوسیده و زنگ نزند. آب بندی با رنگهای رایج انجام نمی شود. هنگام خرید ، تمام قطعات درب باید خوانده شده و فاکتور بسته شود. در برخی موارد ، همه تولیدکنندگان قیمت لولا و سایر تجهیزات و محصولات را پس از فاکتور توسط مشتری محاسبه می کنند. در صورت امکان ، از فروشنده بخواهید گزارش دهد که در باغ تمام شده و پارک شده است. درب تک یا دو نفره ، اندازه و اندازه ، درب باغی ریل یا اتوماتیک هیچ تاثیری در قیمت درب باغ ندارد. متأسفانه هنوز پاسخ دهندگانی وجود دارند که از اندازه یک تکه و دو تکه بودن به عنوان دلیلی برای افزایش قیمت استفاده کرده اند.

باغ ورودی باغ

یکی از مواردی که تأثیر زیادی بر زیبایی درب باغ دارد ، نوع دروازه باغ است. اکثر مردم ممکن است در ابتدا فکر کنند که رنگ در باغ مهم نیست. این طرز فکر کاملاً اشتباه است ، استفاده از فناوری و دانش باعث شده است که درب باغ به روش های مختلف رنگ آمیزی شود. یکی از رایج ترین روشهای نقاشی امروزه پتینه کاری دروازه های باغ است. به این ترتیب ، ابتدا باید در فر را رنگ آمیزی کنید ، مهم نیست رنگ جلو را انتخاب کنید ، مهم این است که از پتینه استفاده کنید ، درب را باید در فر رنگ کنید ، پشت درب باغ داخل فر رنگ شده است. ، مطابق سلیقه و سفارش مشتری ، پتینه به این ترتیب ، کناره های انتخاب شده در به راحتی قابل تشخیص بوده و نمای بسیار زیبایی به درب باغ شما می بخشد. طراحی طرح چوب یکی از بهترین رنگهای کاری برای درهای باغ است. این نوع رنگ روی سطوح صاف و پروفیل های ساده بهتر کار می کند. به این ترتیب ، درب باید با دست رنگ شود. ابتدا در با یک نگهبان به نام زد زنگ پوشانده شد. پس از خشک شدن ، رنگ روغن روی درب مالیده می شود و در مرحله آخر ، شیارهای چوب به طور حرفه ای با ابزارهای دست ساز ساخته می شوند.


دیدگاهتان را بنویسید