درب ویلا

راهی آسان، سریع و لذت بخش برای رسیدن به درب ویلای خیالی در عالم واقعی

جدیدترین تکنولوژی ساخت درب ویلای لاکچری خود را از ما بخواهید. به جرات میتوان گفت هویت ویلای شما در نگاه اول از درب ورودی آن سرچشمه میگیرد. ویلا از مکانهایی است که در زمانهای اوقات فراغت با دوستان، آشنایان یا عزایزان نزدیک خود، بهترین خاطرات خود را در آنجا رقم می‌زنید. بخش ورودی ویلا که شامل درب، ستون و باکس می‌شود، نقش بسیار اساسی در جلوه نمای بیرونی یک ویلا دارد. ورود به یک میهمانی‌های بزرگ بیاد ماندنی از یک درب ویلای لاکچری سلطنتی کجا و یک درب فلزی کوچک  میان فنس ها کجا. بنابراین اگر صاحب ویلا هستید و دوست دارید میهمانی‌ها و خاطرات شیرین لحظات زندگی خود را در اذهان عمومی ثبت نمایید، این بار از زاویه متفاوت تری به درب ورودی ویلای تان بنگرید. ثامن حفاظ با داشتن تجربه‌ای چندین ساله در امر تولید انواع درب‌های لاکچری و صادر کننده انواع درب های لوکس ویلایی به بزرگترین کشورهای دنیا، با طراحی  و استفاده از انواع قطعات  فرفورژه در ساخت انواع سبکهای دربهای مدرن، تحولی بزرگ را در ساخت  انواع درب ویلا به وجود آورده است. این شرکت در خدمت شماست تا راهنمای انتخاب برترین های شما باشد.

انواع سبکهای درب ویلا

از آنجایی که درب ویلا نقش مهمی در عظمت و جلال باغ و ویلا دارد، لذا در تمام مراحل ساخت درب ویلا سعی میشود، از بهترین مواد اولیه و از بهترین طرحهای ممکن استفاده شود. مواد اولیه استفاده شده در درب ویلا به درخواست مشتری و همچنین به شرایط آب و هوایی محیط باغ وابسته است. نمونه سبکهای که در ثامن حفاظ برای درب ویلا تولید میشود عبارتند از:

  • درب ویلایی کلاسیک
  • درب ویلایی مدرن
  • درب ویلایی لوکس
  • درب ویلایی ساده

سبک درب ویلایی کلاسیک چگونه است؟

انسان بطور غریزی به سمت زیبایی جذب میشود. درب ویلا به عنوان تاج دروازه ویلا باغ، اولین نقطه تماس بیننده، با محوطه تفریحی باغ است. دربهای کلاسیک در ویلاهای لوکس و کلاسیک با نمای سفید و طراحی چوبی بکار برده میشوند. ایده درب ویلایی کلاسیک از فضای سنتی و اصیل ایرانی سرچشمه گرفته، برای همین هم بیشتر از چوب یا رنگ‌های چوبی استفاده میکند. گرم بودن طرح درب ویلایی کلاسیک، مهمترین شاخصه این دربهاست. دربهای کلاسیک کاملا سلیقه ای بوده و سازندگان آنها، تمام تلاش خود را می‌کنند که با آخرین و به روزترین طرحها، زیباترین درب عمارت را تحویل مشتری دهند. این دربهای سلطنتی علاوه بر زیبایی، از امنیت زیادی برخوردار هستند. استفاده از فلزات و آلیاژهای فلزی کمک موثری به استحکام این دربهای سلطنتی میکند. همچنین به کارگیری روش‌های مدرن جوشکاری برای اتصال قطعات مختلف درب ویلا به هم، جز اصول اولیه کارمتخصصین گروه است. البته گروه تولیدی ثامن حفاظ با توجه به مقاومت کم و قیمت بالای چوب از فلزاتی با رنگ و زمینه چوبی استفاده می‌کند. رنگ درب ویلایی کلاسیک که بر روی فلز زده میشود، تداعی کننده رنگ های طبیعی چوب هستند.

سبک درب ویلایی مدرن چگونه است؟

درب ویلایی مدرن یکی از به‌ روز ترین طرح های موجود در ایران است. با توجه به پیشرفت در زمینه ساخت، طرح های مدرن در ساختمان ها، درب ویلایی مدرن ویلایی نیز رشد قابل توجهی داشته است. درب ویلایی مدرن، طرحی شیک و ساده است که برای ویلا های ساده و مینی مال بکار برده میشود. این نوع درب ویلا به دلیل سادگی و زیبایی طرفداران خاصی دارد، بطوری که فاقد جزئیات بوده و همراه با خطوط صاف افقی و یا عمودی هستند. در ساخت این نوع دربها از شیشه هم استفاده می‌کنند. همچنین از طرح و نقش درب ویلایی مدرن در منازل برای درب حیاط یا ساختمان نیز  بهره می‌برند. باید گفت در هنگام انتخاب درب ویلایی اولین چیزی که نظر شما را جلب می‌کند طرح و نمای ساختمان است که درب ویلا در قسمت ورودی ساختمان ویلا خود نمایی میکند.

ویلایی شما است. نوع نمای ساختمان، این که ویلا سقف مسطح دارد یا شیروانی، نمای خارجی از چه رنگی ترکیب شده است، سازه ساختمانی تراس دارد یا پله گرد؟ همگی اینها می‌تواند نقش مهمی در انتخاب درب ویلایی شما داشته باشد. از طرفی قیمت این نوع دربها برحسب نوع متریال به کار رفته بر اساس مترمربع یا کیلو گرم محاسبه می شود. عواملی چون قفل و یراق، رنگ درب و همچنین ظرافت در تولید، همگی در قیمت درب ویلای مدرن تعیین‌کننده هستند.

سبک درب ویلایی لوکس چگونه است؟

یکی از پر فروش ترین درب های سال 1399 درب ویلای لوکس یا مدرن است. درب ویلای مدرن که یک درب نفر رو در داخل آن وجود دارد از درب های پارکینگی جدید است که، به تازگی مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته است. بعضی ازاین نوع درب‌ ها بیشتر به عنوان یک درب پارکینگی لوکس برای ویلا ها کارآمد دارند. امروزه برای ساخت درب ویلا به سبک لاکچری یا مدرن از جنس های مختلفی کمک گرفته می شود. درب ویلا گاها از جنس چوب سفارش داده میشوند. این درب‌های چوبی یادآور سبک نوستالژیک بوده و طرفداران این سبکهای سنتی دربهای چوبی را خاطره انگیز می دانند. گاه هم از جنس فلز سفارش داده میشود. اما در حالت کلی از شاخص های برتر درب مدرن ویلا، شیک و ساده بودن طرح است. از طرح‌ها و اشکال هندسی و خطوط موازی افقی و عمودی در دربهای ویلایی لوکس استفاده میشود. بسیار از افراد تصور میکنند که منظور از درب مدرن یک درب ساده فلزی است. در صورتی که اولا فولاد به عنوان متریال اولیه غالب، امنیت فوق العادهای به درب ویلایی مدرن می بخشد و ثانیا تنها درب ویلایی است که با رعایت اصول هندسی و مهندسی ساخته شده و هیچ گونه مشکل در جوش و رنگ ندارد. ماندگاری درب ویلای مدرن بالا بوده و از نظر امنیت هم شاید ایمن ترین درب ویلایی محسوب شود.

سبک درب ویلایی ساده چگونه است؟

از آنجایی که امروزه بیشتر باغ ها دارای سازه ساختمانی هستند، استفاده از سبک های بالا در ساخت درب ویلا ساده و شیک امری طبیعی است. شرایط اقلیمی در نوع سازه درب ویلا تاثیر دارد. به عنوان مثال در شرایط آب و هوایی شرجی که بیشتر در شمال ایران حاکم است استفاده از درب ویلایی چوبی متداول است. در مناطق دیگر در جنوب ایران، عدم امنیت چوب سبب شده است تا، انواع مختلفی از درب های فلزی طرح چوب طراحی و تولید شود. با توجه به متریال و مواد اولیه، هارمونی رنگ سازه ساختمان و طرح بین درب پارکینگ، درب ورودی ویلا، پنجره‌ها و نمای ساختمان ویلایی بسیار مهم و با اهمیت است. اکثر افراد برای در و پنجره‌های سازه ساختمانی ویلا باغ، از یک رنگ و طرح استفاده می‌کنند که انتخاب کم ریسک و مناسبی داشته باشند. انواع درب ویلایی که در بازار موجودند و مورد استفاده قرار میگیرند به چند دسته زیر تقسیم می‌شوند:  درب ویلایی فرفورژه، درب ویلایی لیزری، درب ویلایی طرح چوب، درب ویلایی فلزی ساده، درب ویلای چوبی، درب ویلایی تلفیقی  (ترکیبی چوب و فلز) و درب ویلایی CNC 

لازم به ذکر است که، استفاده از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب، طرح درب ویلا، نحوه رنگ آمیزی و نصب درب ویلایی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت درب ویلایی ( قیمت درب ویلائی) است. در میان مدلهای درب ویلایی درب لیزری، دربCNC)) قیمت مناسب تری نسبت به سایر درب های ویلایی دارد.

سبک درب ویلایی فرفروژه چگونه است؟

امروزه مشتریان برای جلا بخشیدن به ویلا های خود از درب ویلا به عنوان لوکس ترین مکان برای ورود به باغهای اعیانی خود استفاده میکنند. به فلز شکل داده شده با حرارت بالا، فرفورژه گفته می شود. درب های طرح فرفورژه میتواند برای  ساخت یک درب حیاط، درب ساختمان، درب لابی، درب مغازه، درب تالار و حتی درب ورودی ویلا نیز استفاده شود. درب ویلایی فرفورژه نوعی درب باغی گل نرده فرفورژه می باشد که فوق العاده زیبا می باشد. به دلیل ظاهر بسیار زیبای نما، استفاده از فرفورژه در ویلا و یا ساختمان با هر سبک طراحی مد شده، و طرفدار پیدا کرده است. سطح این نوع درب ها به رنگ آغشته شده در نتیجه ضد زنگ شده و به عنوان درب ویلای فلزی رنگی استفاده می شوند. درب ویلا در طرح فرفورژه از پر فروشترین انواع دربها می باشد. در ساخت دربها پرداختن به بخش های مهم مانند استفاده مناسب از اشکال هندسی که با ظرافت بسیار بالا با گل ها و گلبرگ های  پوشیده شده در وسط کار، خود جلوه خاصی

به درب ویلا می بخشد. در چهار گوشه قاب و فریم درب فرفورژه هم، استفاده از قطعات زیبای قرینه، شکوه و جلوه خاص دیگری به این درب ویلا داده است .گروه تولیدی ما همواره سعی کرده است تا با ارائه انواع درب ویلا با طرحهای به روز و باکیفیت، رضایت بالای مشتریان خود را کسب نماید. 

قیمت درب ویلا

قیمت درب ویلا بسته به متریال به کار رفته در درون درب پارکینگ ویلایی، درب ویلای ریلی، درب ویلای لولایی، درب ویلای فلزی، درب ویلای فرفورژه، درب ویلایی تاشو و یا درب ویلای لاکچری متفاوت است. به عنوان مثال قیمت درب فرفورژه لولائی با قیمت درب حیاط لولائی تفاوت چندانی ندارد ولی قطعات بکار رفته در آنها متفات است. یا قطعات بزرگ و ضخیم درب فرفورژه را درعین سادگی با ظرافت بالائی میتوان طراحی و تولید کرد. حتی استفاده از قطعاتی چون لولا، بلبرینگ به همراه پین یا قطعات هنری فرفورژه همگی برقیمت کار تاثیر گذارند.

 انواع دربها در صورتی که به صورت درب ریلی یا درب کرکره ای طراحی نشوند ، باید از لولا استفاده کنند. لولا یک قطعه از تمامی درب‌ها است (این کار یک قیمت دارد). در زمانهای قدیم هم از پین به عنوان نقطه مرکزی درب و چهارچوب استفاده میشد. امروزه از بلبرینگ به همراه پین در درب پارکینگ یا درب حیاط یا درب ویلا استفاده میشود .پین بدون بلبرینگ سبب خوردگی لولا میشود، ولی بلبرینگ سبب میشود که درب پارکینگ به راحتی حتی بدون جک باز و بسته شود . (واین نمونه ها قیمت دیگری دارند)

قیمت درب ویلا بستگی به طرح و شکل درب نیز دارد. قیمت انواع درب ویلایی فرفورژه، درب ویلایی فلزی، درب باغ، درب لاکچری، درب مدرن، درب زیبا، درب لوکس و …. بسته به مواد اولیه ای که برای ساخت نیاز دارند، متفاوتند. مثلا قیمت درب فلزی CNC   به شدت به ضخامت و مدل طرح بستگی دارد. معمولا در این موارد به صورت متوسط هزینه برش و خود ورق بر حسب متر مربع محاسبه میشود. یا در برخی از دربهای فرفورژه در قسمتهایی از ساختمانهای مجلل 2 قطعه ورق برش خورده را به وسیله یک ورق 4 میل به هم متصل میکنند تا یک قطعه ضخیم و زیبا برای طرح داخل چهار چوب درب ایجاد کنند. از دیگر عوامل مهم در قیمت این نوع از دربها می توان به قفل و یراق، رنگ درب و همچنین ظرافت در تولید این نوع از دربهای ساختمانی اشاره نمود. جمع تمام موارد فوق به اضافه کار مزد نصاب، تعیین کننده قیمت نهایی درب ویلا خواهد بود. ساخت درب ویلا و استفاده از متریال با کیفیت در قیمت درب ویلا تاثیر بسیار زیادی دار.

نحوه سفارش درب ویلا:

گروه صنعتی ثامن درب با شماره ۰۹۱۲۴۴۰۳۵۴۰ به صورت تمام وقت  و شماره تلفن های ۵۶۵۸۶۷۵۵-۰۲۱ میتوانید تماس بگیرید. مجموعه ثامن که محصولات خود را به سبک مدرن تولید و عرضه کرده، از ابتدای سال1380 شروع به کار کرده است و یکی از برند‌های مطرح در صنعت تولید درب و حفاظ فلزی به‌ شمار میرود. این مجموعه با ظرفیت تولید 36000 هزار متر انواع نرده حفاظ روی دیوار و 150 تن درب پارکینگ در سال به عنوان بزرگترین واحد تولیدی نرده حفاظ روی دیوار در ایران و برترین تولید کننده درب های مدرن و لاکچری در ایران مشغول به فعالیت بوده است. شرکت مذکور علاوه ‌بر انواع درب ویلا در زمینه‌ی تولید انواع درب پارکینگ، درب حیاط، درب لیزری، درب فرفورژه و انواع مختلف نرده حفاظ، حفاظ پنجره، حفاظ روی دیوار، حفاظ بالکن، نرده گرد و پله دوبلکس هم فعالیت دارد. محصولات زیبای ثامن حفاظ به اقصی نقاط مختلف کشور و خارج از کشور ارسال می‌شود. محصولات این شرکت به کشورهای اتریش، کانادا، آلمان و بیشتر کشورهای حوزه خلیج فارس به خصوص امارت، قطر و عراق صادر می‌شود. تجهیزات تولید شده در این شرکت از مدیریت کیفیت و ایمنی کامل و نشان استاندارد بین المللی ایران برخوردار هستند. جهت  مشاهده و بررسی انواع درب ویلا، وارد سایتهای مربوطه شده و ضمن مشاهده و مطالعه مشخصات هر محصول، از طریق کانالهای ارتباطی با ما در تماس باشید. جهت خرید و سفارش اینترنتی محصولات تنها با چند کلیک ساده، تیم ثامن حفاظ با صرف کمترین زمان و هزینه ممکن، محصول سفارشی را با بهترین کیفیت تحویل شما عزیزان می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید