درب فلزی

درب فلزی از ارکان اصلی نمای بیرونی ساختمان است، به همین دلیل انواع مختلفی از درب فلزی طراحی و ساخته میشود. درب فلزی مدرن و درب های فلزی ساده بخشی از درب فلزی محسوب میشوند که در تمام ساختمان ها کاربرد دارد. دربهای فلزی با توجه مقاومت و شکل بسیار ساده و زیبایی که دارد مورد توجه سازندگان است. با توجه به این حقیقت که انتخاب و لحاظ کردن سلیقه در درب و سایر محصولاتی که خریداری میشوند اعمال میشود انواع مختلفی از درب فلزی طراحی و تولید شده اند که در مجموع درب فلزی را به چند سبک اصلی تقسیم میکند. در ادامه به بررسی انواع درب پارکینگ خواهیم پرداخت.

درب فلزی ساده
درب فلزی ساده و شیک

انواع درب فلزی

درب های فلزی با توجه به طرح و شکل سازه و ساختمان به 4 دسته اصلی تقسیم میشوند. درب فلزی ساختمان مسکونی، درب فلزی مدرن، درب فلزی کلاسیک ( درب فلزی طرح چوب)و درب فلزی لوکس از انواع مختلف درب های پارکینگی محسوب میشوند.

درب حیاط جدید

در صورتی که قصد خرید درب حیاط برای ورودی آپارتمان را دارید، بهتر است جدیدترین نمونه درب حیاط را مد نظر داشته باشید تا زیبایی و تاثیرگذاری ساختمان شما دو چندان گردد. در ادامه گالری عکس درب حیاط ساده و شیک را ملاحظه نمایید. همچنین برای آگاهی از قیمت انواع درب های حیاط ، بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

درب فلزی ساده

درب های دو لنگه همواره دارای شکوه بیشتری هستند. برای ساختمان های مدرن و امروزی می توان از درب های ساده و شیک دو لنگه استفاده نمود.

در حقیقت می توان گفت ساختمان هایی که دارای نمایی ساده با رنگ های خنثی هستند بهتر است از درب حیاط دو لنگه ساده استفاده نمایند. طراحی این درب با توجه به ساختمان انجام می گیرد، در مواردی که درب نفر رو جدا از درب پارکینگ می باشد نیز بهتر است هر دو درب دارای طراحی مشابه باشند تا سبک مدرن ساختمان زیر سوال نرود.

درب فلزی مدرن

درب فلزی cnc

درب فلزی طرح چوب

قیمت انواع درب فلزی

قیمت درب فلزی

قیمت درب فلزی مدرن

دیدگاهتان را بنویسید